Nabídka
Kondiční jízdy
Ceník
Časté dotazy
Přihláška
Kontakt

no pycckn
Školení řidičů
Podrobit se školení řidičů, případně přezkoušení, jsou povinny všechny osoby, které v souvislosti s výkonem své práce řídí motorová vozidla. Nemusí tedy jít pouze o řidiče z povolání nebo jiné pracovníky, kteří mají řízení vozidel sjednáno v pracovní smlouvě. Rovněž není podstatné, zda je při pracovních cestaách používáno služební, soukromé či jiné vozidlo.

Obsah školení je maximální měrou orientován na výklad a praktické uplatnění nových nebo problematických ustanovení pravidel provozu na pozemních komunikacích, zásad bezpečného provozu a dalších otázek, souvisejících s dopravní problematikou. Součástí všech typů školení je vždy diskuze účastníků na téma řešení konkrétních situací, se kterými se v provozu setkávají.

Veškerá školení řidičů se dle dohody konají v sídle klienta nebo v učebně autoškoly. V případě konání školení mimo obvod hl. m. Prahy může být účtováno cestovné.

Provedení školení samozřejmě zahrnuje vystavení veškerých potřebných dokladů o absolvování školení a přezkoušení pro zaměstnavatelskou organizaci i jednotlivé účastníky.

Školení dle zák. 247/2000 Sb. neprovádíme.

 


 

 

© 2006 - 2022 Autoškola - d
nabídka I ceník I stručně I přihláška I kontakt I faq I tisk I home I no pycckn

 

 

 

 Stručně
Časté dotazy
Kondiční jízdy
Verze pro tisk
 
Autoškola - d
Jiří Dovrtěl
Antonína Čermáka 6 (budova ZŠ)
Praha 6 - Dejvice
603 236 334
autoskola@autoskola-d.cz