Nabídka
Kondiční jízdy
Ceník
Časté dotazy
Přihláška
Kontakt

no pycckn
Kondiční jízdy
Kondiční jízdy jsou určeny pro všechny držitele řidičských průkazů, kteří se za volantem necítí příliš jistě. Umožní účastníkům získat větší řidičskou praxi pod vedením zkušeného učitele, bez stresu a s jistotou, že neriskují zdraví své ani svých bližních, či poškození vlastního vozu. Snažíme se vždy o vysokou účinnost výcviku.

Program kondičních jízd je přizpůsoben konkrétním potřebám a požadavkům klienta. Součástí hodin může být nácvik jízdy od základních úkonů až po jízdu v náročném provozu v centru města, nácvik parkování, průjezd konkrétních tras atd. Nanejvýš klidný a ohleduplný přístup je samozřejmostí. Při kondičních jízdách se Vám podle potřeby dostane i vysvětlení pravidel silničního provozu.

Termíny jízd lze dohodnout na kteroukoli denní dobu, dle možností i o víkendech.

Místo zahájení nebo ukončení hodiny jízdy bývá rovněž dohodnuto s klientem předem. Běžná místa jsou u stanic metra Dejvická či Hradčanská, u provozovny autoškoly nebo jinde v rámci Prahy 6. Na přání jsme však schopni vozidlo přistavit kamkoli v Praze a okolí.

Kondiční jízdy probíhají ve vozidle Škoda Yeti.


Běžné jsou jízdy v trvání 1 nebo 2 vyučovacích hodin. V případě potřeby a možností však lze dobu jízdy dohodnout v libovolném rozsahu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

© 2006-2022 Autoškola - d
nabídka I ceník I stručně I přihláška I kontakt I faq I tisk I home I no pycckn

 

 

 

 Stručně
Časté dotazy
Kondiční jízdy
Verze pro tisk
 
Autoškola - d
Jiří Dovrtěl
Antonína Čermáka 6 (budova ZŠ)
Praha 6 - Bubeneč
603 236 334
autoskola@autoskola-d.cz