Nabídka
Kondiční jízdy
Ceník
Časté dotazy
Přihláška
Kontakt

no pycckn
Kondiční jízdy
Kondiční jízdy jsou určeny pro všechny držitele řidičských průkazů, kteří se za volantem necítí příliš jistě. Umožní účastníkům získat větší řidičskou praxi pod vedením zkušeného učitele, bez stresu a s jistotou, že neriskují zdraví své ani svých bližních, či poškození vlastního vozu. Snažíme se vždy o vysokou účinnost výcviku.

Program kondičních jízd je přizpůsoben konkrétním potřebám a požadavkům klienta. Součástí hodin může být nácvik jízdy od základních úkonů až po jízdu v náročném provozu v centru města, nácvik parkování, průjezdu konkrétních tras atd. Při kondičních jízdách se Vám podle potřeby dostane i vysvětlení pravidel silničního provozu.

Termíny jízd lze dohodnout na kteroukoli denní dobu včetně víkendů.

Místo zahájení nebo ukončení hodiny jízdy bývá rovněž dohodnuto s klientem předem. Běžná místa jsou u stanic metra Dejvická či Hradčanská, u provozovny autoškoly nebo jinde v rámci Prahy 6. Na přání jsme však schopni vozidlo přistavit kamkoli v Praze a okolí.

Kondiční jízdy probíhají v zánovním vozidle VW Golf Variant.

Cena kondičních jízd: 600,- Kč za vyučovací hodinu (45 minut), každá další čtvrthodina 100,- Kč, tzn. 900,- Kč za dvě vyučovací hodiny (90 min.) atd.

Běžné jsou jízdy v trvání 1 nebo 2 vyučovacích hodin. V případě potřeby však lze dobu jízdy upravit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

© 2006-2019 Autoškola - d
nabídka I ceník I stručně I přihláška I kontakt I faq I tisk I home I no pycckn

 

 

 

 Stručně
Časté dotazy
Kondiční jízdy
Verze pro tisk
 
Autoškola - d
Jiří Dovrtěl
Antonína Čermáka 6 (budova ZŠ)
Praha 6 - Bubeneč
603 236 334
autoskola@autoskola-d.cz